İnceleyin Araç Muayene Randevu Alma İşlemini Ücretsiz Yapın

Tüvturk Araç Muayene Randevu Alma

Yeni oluşturulan çok daha resimli ve detaylı anlatıma sahip Tüvtürk Randevu Alma Bilgileri için Tıklayınız. Tüvturk araç muayene internet randevusu üzerinden veya 0850 222 88 88 nolu TÜVTURK çağrı merkezi ile bir sonraki gün veya daha ileri bir tarih için randevu alınabilmektedir.

Araç Muayene Randevu Öncesi Yapılması Gereken Önemli Hususlar için Tıklayınız.

arac-muayene-randevu-alma
İnternet sitesi aracılığı ile randevu alacak araç sahiplerinin araç muayene randevu linkini tıkladıktan sonra karşılarına çıkan ekranda yer alan "Bilgi ve Randevu almak istiyorum" butonu tıklanır. Karşılarına aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. 

Bu ekran bilgiler girildikçe girilecek yeni bilgilerin oluşacağı bir ekran modelinde olmaktadır.

tüvtürk araç muayene randevu

Muayene götülecek aracın plakası Plaka No bölümüne yazılır. Aracın tipi, Hizmet modeli, Randevu Tarihi bilgileri seçilir ve Bilgileri aldım Randevu almak istioyorum butonu tıklanır.  

• Aracı randevuya getirecek kişinin Adı Soyadı :
• Cep Telefonu numarası :
• Araç Plaka No :
• Araç Trafik Tescil Belgesi Seri No:
(Bu işlem esnasında plaka bilgisi ile birlikte araç tescil belgesindeki seri numarasının uyumu kontrol edilecek ve T.C. Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü’nün bilgisayar sistemi üzerinden yapılan eşleştirmenin uyumlu olması durumunda randevu verilebiliyor. Bu nedenle araç sahiplerinin randevu alma işlemi sırasında araç tescil belgesini de yanlarında bulundurmaları gerekiyor.)

Sonraki aşamdaki lpg durumu ve diğer hususlarla ilgili bilgiler doldurulduktan sonra 
• Hangi tarihte, hangi il ve istasyonda randevu alınmak istendiği bilgileri seçilir.
Randevu tarihi ve saatininin onaylanması durumunda, randevu kaydedilerek araç sahibine istasyon, tarih ve saat bilgisinin bildirilmesi ile işlem tamamlanıyor.

Yukarıdaki anlatım özet anlatım olup, daha detaylı resimlere ve anlatıma sahip Tüvtürk Randevu Alma Bilgileri için Tıklayınız.

Araç Muayene Randevusu Alma İşlemi Artık Kolay